Sminkbord med tillbehör

798367

SMINKBORD, 1950-tal, teakfanér, 3 delar, mittdel med uppfällbar spegel, flankerat av hurtsar med skåpdörrar respektive med byrådel, medföljer 1 par lampor i teak, kupor i opalglas, 1 handspegel i teak, samt 1 bordsborste i teak, höjd på sminkbord ca 70, total bredd ca 205, djup 45 cm, nycklar finns

Bruksslitage, 1 lampa med trasig kupa,

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

1 av lamporna har trasig kupa

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Sminkbord med tillbehör

Budhistorik (2 bud)

6120458
6120456

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.