nysilver Asprey of London, Almazan

798364

VASER, UNDERLÄGG, 4 dlr, nysilver, bestående av: 2 säckformade vaser, ena stämplad Almazan, Asprey of London, andra stämplad Made in spain, 2 underlägg, höjd på vaser ca 9-22, diameter på underlägg ca 23 samt 19 cm

Smärre slitage

Diverse

Budhistorik

2020-08-06 kl 15:22
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.