Byrå 1700 tal rokoko

798362

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, fanérad i flertalet träslag, beslag i brons, höjd ca 80, 113x51 cm

Åldersrelaterat slitage, fanérskador samt senare kompletterat bakstycke

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Byrå 1700 tal rokoko

Budhistorik (7 bud)
6120337
5 600
6120335
5 400
6120333
5 200
6109046
5 000
6108865

Slutpris SEK:
5 600
576 EUR, 656 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.