Carl Malmsten Hemmakväll soffa

798357

CARL MALMSTEN, "Hemmakväll", soffa, 1960/70-TAL, brickmärkt O. H. Sjögren, randig textilklädsel, bredd ca 200, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage kring klädsel, fläckar förekommer

Möbler, Soffor, Design

Rum 3

Budhistorik (5 bud)
6120400
6120397
6116194
6115980
700
6111315

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.