Fåtölj

Föregående | Översikt | Nästa

798349

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, kromat underrede, stoppad och med klädsel i brunt skinn, sitthöjd ca 42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

798349 - Fåtölj
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fåtölj

Budhistorik (3 bud)

6116700
6116444
6111098

22 timmar 58 minuter kvar
Avslutas 2020-08-06
15:06   (16:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.