Carl Neumann tillskriven oljemålning

798346

CARL NEUMANN (1833-1891) tillskriven, motiv med Skagens fyr, otydligt signerad C (N), olja på duk, ca 33x47 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (13 bud)
6114205
6114052
3 200
6113817
6113658
2 400
6113176

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.