Gunnar Greiber oljemålning

798322

GUNNAR GREIBER (1919-2011): Komposition med figurer och träd, signerad Greiber, olja på duk, ca 65x94 cm

Fack 35

Gunnar Greiber oljemålning

Budhistorik (8 bud)
6122426
650
6122425
600
6122424
550
6122422
500
6122420
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.