Marie-Louis Ekman De Geer Bergenstråhle grafik

798307

MARIE-LOUISE EKMAN DE GEER BERGENSTRÅHLE (född 1944), ""En gatas melankoli - de Chirico och Baertling", signerad och daterad 1983 samt numrerad 65/90, färgserigrafi 125 x 91,5 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (11 bud)
6123569
8 400
6121353
8 200
6116218
8 000
6115767
6 000
6115408
4 200

Slutpris SEK:
8 400
867 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.