Karl-Erik Ekselius

798302

KARL-ERIK EKSELIUS, kontorsstol, JOC, 1900-talets andra hälft, omärkt, stomme i borstad aluminium, ljusbrunt skinn, snurr och vipp funktion, sitthöjd ca 46 cm, bredd ca 70 cm

Bruksslitage, stötmärken

Möbler, Fåtöljer, Design

Linnégatan 21, Norrköping

Karl-Erik Ekselius

Budhistorik (22 bud)
6122904
3 200
6122804
6122614
2 800
6122776
2 800
6122614
2 600

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.