Ambrotypier 1800-talets mitt

798274

AMBROTYPIER, 2 st., 1800-talets mitt, ca 5x4 resp. 6x7 cm

Slitage, etuier med skador

Ändringar/tillägg
Ambrotypier inte daguerreotypier, 2020-07-30, 09.50

Diverse, Hem

Monter 30

Ambrotypier 1800-talets mitt

Budhistorik (8 bud)
6112461
6112457
600
6108767
550
6108028
500
6108027
450

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.