Hängskåp allmoge

798271

HÄNGSKÅP, 17/1800-tal, allmoge, imitationsmåleri, röda lister, dörrar med blå fällt och dekor av röda blommor, höjd ca 92, 70x34 cm, nyckel finns

Nyckel medföljer, trögt lås, åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Hängskåp allmoge

Budhistorik (10 bud)
6113260
6113258
1 400
6113249
1 300
6109031
6107401

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.