Glasservis

798261

GLASSERVIS (8) Murano, 1900-tal, 1 bricka, 1 karaff samt 6 muggar, karaffens höjd ca 19, brickan ca 29x20 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas

Monter 12

Glasservis

Budhistorik (10 bud)
6117833
6116945
6113881
6116567
950
6113881
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.