Skrivbord i Louis XVI-stil

798225

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, beslag och fotavslut i mässing, 3 lådor, skiva med senare galon, höjd 75, 113x64 cm

Saknar nyckel, märken, slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 13

Skrivbord i Louis XVI-stil

Budhistorik (35 bud)
6112502
8 800
6112839
8 600
6112502
7 400
6112837
7 200
6112502
6 000

Slutpris SEK:
8 800
905 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.