Danka Jaworska oljemålning

798221

DANKA JAWORSKA (född 1951), figurkomposition, signerad samt a tergo Danka Jaworska, olja på duk, ca 65x65 cm

Fack 22

Danka Jaworska oljemålning

Budhistorik (12 bud)
6120311
7 200
6120258
7 000
6120272
6 800
6120258
5 200
6118436
5 000

Slutpris SEK:
7 200
740 EUR, 843 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.