Pall

798216

PALL, 1900-tal, troligen Thonet, rottingsitts, höjd ca 42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Pall

Budhistorik (24 bud)
6112816
4 400
6114145
4 200
6112816
6112787
3 800
6112759
3 600

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.