Rökbord

798213

BORD, s k rökbord, 1900-talets först hälft, ek, rund löstagbar kopparbricka med hamrad dekor, benställning med svängda ben, höjd ca 66, diameter ca 60 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Rökbord

Budhistorik (2 bud)

6115369
6106105

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.