Spegel Italien

798205

SPEGEL, 1900-talets slut, Italien, tvådelat ljusarm i mässing, märkt Made In Italy, 95x20 cm

Bruksslitage

Speglar

Hylla 3

Spegel Italien

Budhistorik (14 bud)
6117073
1 600
6117071
6117072
6117071
1 400
6117065
1 300

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.