Stolar

798202

STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, stomme i betsad mahogny, fast stoppad sits med textilklädsel samt pärlspikad dekor, ryggbricka med skuren dekor, främre benpar med kannelyr, sitthöjd ca 45

Bruksslitage, mindre fläckar kring textil förekommer

Möbler, Stolar

Hylla 8

Stolar

Budhistorik (1 bud)

6114322
2020-08-04 10:04:50

2020-08-05 kl 14:26
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.