Bokhylla Stella Karhu/ Weichert David Larsson

798197

BOKHYLLA, "Den byggbara hyllserien Stella", 1960-tal, teak, Fabriks AB Anders Gustafsson Tibro, höjd ca 200, 160x47 cm

Bruksslitage, nedmonterbar

Möbler, Hyllor, Design

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

6108158
550
6106923

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.