Skänkskåp

798191

SKÄNKSKÅP, polykromt bemålat, daterat 1790, invändigt med hyllplan, höjd ca 190, 119x56 cm

Senare bemålning, kompleterat, maskstunget, avslag, slitage och skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skänkskåp

Budhistorik (8 bud)
6113386
1 700
6112881
1 600
6113385
1 600
6112881
6112880

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.