Oscar Törnå oljemålning

798189

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Landskapsmotiv, signerad och daterad Oscar Törnå 1893, olja på duk, 81x119 cm

Konst, Äldre måleri

Oscar Törnå oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6112992
6108043
3 800
6100884
3 600
6100813

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.