Byrå

Föregående | Översikt | Nästa

798182

BYRÅ, England, army-stil, 1900-talets andra hälft, idegran samt beslag och handtag i mässing, höjd ca 71 samt 71x31 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

798182 - Byrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå

Budhistorik (13 bud)
6116469
6113675
1 900
6116468
1 800
6113675
1 700
6113562
1 600

3 timmar 56 minuter kvar
Avslutas 2020-08-05
19:42   (20:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.