Ove Ekelund oljemålning

798172

OVE EKELUND (samtida): Landskapsmotiv, signerad Ove Ekelund, olja på duk, ca 45x100 cm

Rum 22

Ove Ekelund oljemålning

Budhistorik (22 bud)
6112674
2 800
6112568
2 600
6112667
2 600
6112568
2 400
6112663
2 400

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.