Nils Kreuger oljemålning

798170

NILS KREUGER (1858-1930): "Öland", signerad och daterad N Kreuger -1885, olja på pannå, 45x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Nils Kreuger oljemålning

Budhistorik (109 bud)
6112743
170 000
6112736
160 000
6112733
150 000
6112730
140 000
6112729
130 000

Slutpris SEK:
170 000
17 476 EUR, 19 907 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.