Johan Fremling oljemålning Orfeus Vånda

798162

JOHAN FREMLING, "Orfeus Vånda, signerad samt daterad a tergo Johan Fremling 2001, olja på duk, ca 197x82 cm

Rum 17

Budhistorik (41 bud)
6118361
8 600
6118355
8 400
6118348
8 200
6118344
8 000
6118341
7 800

Slutpris SEK:
8 600
884 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.