Tintin album

Föregående | Översikt | Nästa

798154

TINTIN PÅ SVENSKA (23) HERGE (REMY, GEORGE): 1950, 60 samt 70-tal, ca 29x22 cm

Ett album med sprucken och lagad rygg, varierande slitage, ej genommgångna

Diverse

798154 - Tintin album
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Tintin album

Budhistorik (6 bud)
6108224
6107718
1 700
6107693
6106232
6105790

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
20:06   (21:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.