Fotpall i svart skinn

798153

FOTPALL, samtida, underrede i vitlackerad metall, fast stoppad sits, klädsel av flerfärgad imitationspäls, höjd 40, 80 x 80

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och märken

Möbler, Stolar, Design

Rum 5

Fotpall i svart skinn

Budhistorik (14 bud)
6117958
1 700
6117955
1 600
6117948
6117943
1 300
6117941

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.