Hans Kugelo, hyllsystem

798152

HYLLSYSTEM, (2 dlr) Hans Kugelo, Regal / Regalsystem, Modell 'M125'(2), vitlacketad mdf, olackerade kanter, utgörs av en stor hylla med fyra öppna fack och förvaringsutrymme, samt en liten hylla med två öppna fack och förvaringsutrymme, mått stor hylla 78x200cm, liten hylla 77x56cm

Bruksslitage, ställvis med repor och märken

Möbler, Hyllor, Design

Hylla 3

Hans Kugelo, hyllsystem

Budhistorik (2 bud)

6118598
6106320

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.