Pottskåp sengustavianskt

798142

POTTSKÅP, sengustavianskt, tidigt 1800-tal, mahogny, beslag i mässing, låda vid nederdel, utdragbar skiva,, höjd ca 67, 41x33 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Nyckel

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Pottskåp sengustavianskt

Budhistorik (19 bud)
6116786
2 400
6116760
6114167
6116759
6114167
1 900

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.