Arkivskåp

798141

ARKIVSKÅP, 1960/70-tal, 17 lådor, lackad furu, en sida med vitbetsat trä, höjd ca 178, bredd 72 samt djup 80 cm

Träskiva ovanpå, skruvar och spikar som står ut, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Arkivskåp

Budhistorik (20 bud)
6113687
6113923
1 400
6113687
1 300
6110513
6110513

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.