Arkivskåp

798140

ARKIVSKÅP, 1960/70-tal, 17 lådor, lackad furu, en sida med vitbetsat trä, höjd ca 178, bredd 72 samt djup 80 cm

Träskiva ovanpå, skruvar och spikar som står ut, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Arkivskåp

Budhistorik (17 bud)
6118586
1 800
6117281
1 700
6107840
1 600
6117280
6107840
900

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.