Clubfåtöljer

Föregående | Översikt | Nästa

798133

CLUBFÅTÖLJER (2) 1 par, 1900-talets mitt, ben i betsat lövträ, klädda i brunt skinn, sitthöjd ca 43, bredd 92 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

798133 - Clubfåtöljer
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Clubfåtöljer

Budhistorik (5 bud)
6113511
700
6112988
600
6112746
550
6106855
6105641

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
12:26   (13:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.