Kanna samt fat

Föregående | Översikt | Nästa

798129

MJÖLKKANNA samt FAT (2), Rörstrand, tidigt 1900-tal, i form av grisar, höjd ca 23 samt fatets längd 33 cm

Spricka i fatet, krackelyr, bruks och åldersrelaterat slitage

Keramik/Porslin

Monter 10

798129 - Kanna samt fat
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Kanna samt fat

Budhistorik (5 bud)
6117588
500
6114643
450
6112062
6110985
6107889

4 timmar 60 minuter kvar
Avslutas 2020-08-05
20:56   (21:56 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.