Bordslampa

798125

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, för två ljuspunkter, stomme av mässing, textilklädd skärm med fransar, höjd ca 47 cm

Bruksslitage, märken, senare el, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (1 bud)

6105550
2020-07-31 00:47:01

2020-08-05 kl 18:10
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.