Soffgrupp

798124

SOFFGRUPP (3), 1950/60-tal, 2 fåtöljer samt 1 soffa, stomme i ek, stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 42, soffans längd 180 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Soffgrupper

Rum 11

Soffgrupp

Budhistorik (14 bud)
6117354
4 200
6117279
6117350
3 800
6117279
3 600
6117343
3 400

Slutpris SEK:
4 200
432 EUR, 492 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.