Trappstol

Föregående | Översikt | Nästa

798119

TRAPPSTOL, 1900-tal, fällbar, stomme av betsad furu, sitthöjd ca 45, totalhöjd 90 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag

Möbler, Stolar

Hylla 10

798119 - Trappstol
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Trappstol

Budhistorik (5 bud)
6105838
550
6108101
500
6105838
450
6105948
6105838

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
19:54   (20:54 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.