Anders Holm tillskriven oljemålning

798118

ANDERS HOLM (1751-1824) tillskriven, Motiv med människor vid strand, påskrifter på pannån och ramens baksidor olja på pannå, ca 28x42 cm

Krackelyr, retuscher

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Budhistorik (16 bud)
6114996
2 400
6114941
6114940
6114939
1 900
6114937
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.