Trädgårdssoffa

798105

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal, svärtat gjutgods med träribbor, längd ca 128, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

Möbler, Soffor, Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Trädgårdssoffa

Budhistorik (10 bud)
6119956
6119125
6110625
1 900
6109363
1 800
6109363
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.