Oskar Bergman blyertsteckning

798102

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Kustmotiv, signerad O. Bergman, daterad 1905, blyerts, ca 22 x 33 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oskar Bergman blyertsteckning

Budhistorik (17 bud)
6120316
2 800
6120328
2 600
6120316
2 400
6120313
6120315

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.