Ola Billgren färglitografi

798099

OLA BILLGREN (1940-2001): Abstrakt komposition, signerad och daterad -83, numrerad 71/200, färglitografi, bildmått ca 33 x 60 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ola Billgren färglitografi

Budhistorik (5 bud)
6118635
650
6120233
600
6118635
6118450
6117549

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.