Fanny Hjelm oljemålning

798074

FANNY HJELM (1858-1944): Gårdsbyggnader vid skogsbryn, signerad F. Hjelm (ristad signatur), olja på duk, ca 36x56cm

Mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Fanny Hjelm oljemålning

Budhistorik (29 bud)
6113516
7 200
6113514
7 000
6113515
6 800
6113514
6 200
6113498
6 000

Slutpris SEK:
7 200
740 EUR, 843 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.