Bord Christiansson

798054

ULLA CHRISTIANSSON, "Trio", bord, 1 par, Karl Andersson & Söner, tillverkade 2006, ek, skyltmärkning, höjd ca 49, 62x62 cm

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Bord Christiansson

Budhistorik (26 bud)
6106740
3 400
6112594
3 200
6106740
6112593
2 800
6106740
2 600

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.