Välingklocka

798048

VÄLLINGKLOCKA, 1800/1900-tal, brons med kläppel och fäste i järn, höjd ca 20, största diameter 19,5 cm

Ärg, rost och slitage

Diverse

Monter 19

Välingklocka

Budhistorik (5 bud)
6114426
6114399
6110805
6106836
700
6106592

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.