Skulptur

798044

SKULPTUR, 1800/1900-tal, i form av lejon, vit marmor samt sockel i breccia marmor, höjd ca 14 samt sockeln 25x14 cm

Nagg slitage

Diverse, Konst, Skulpturer

Monter 9

Skulptur

Budhistorik (12 bud)
6112133
6111170
1 900
6110981
1 800
6110981
1 700
6111167
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.