Takplafond, Art Deco

798034

TAKPLAFOND, 1920/30-tal, Art Deco, skärm i glas, för tre ljuspunkter, diamteter ca 60, höjd 40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ylig nedsmutsning, fungerar enligt uppgift

Belysning, Taklampor

Hylla 6

Takplafond, Art Deco

Budhistorik (5 bud)
6114170
6111723
450
6110260
6107928
6103992

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.