Adam Hoff & Poul Östergaard, Virum Möbelsnickeri

798029

ADAM HOFF POUL ØSTERGAARD, herrbetjänt, Virum Möbelsnickeri, Danmark, 1900-talets andra hälft, ek, märkt med etikett, längd 55,5 cm, höjd 27,5 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (19 bud)
6111275
2 800
6111273
2 600
6111266
2 400
6111264
6111238

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.