Soffbord, glas och trä

798028

SOFFBORD med glasskiva, underrede av trä, 68x68 cm, höjd ca 52 cm

Bruksslitage, lagning

Möbler, Soffbord, sidobord

Drottninggatan 36, Malmö

Soffbord, glas och trä

Budhistorik

2020-08-03 kl 21:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.