Sängbord

Föregående | Översikt | Nästa

798011

SÄNGBORD (2) 1 par, Art deco, 1920/30-tal, skåp och låddel, fanér i björk, svärtade detaljer samt knopp i höjd ca 58 samt 49X38 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

798011 - Sängbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sängbord

Budhistorik (8 bud)
6111099
6109697
6109696
1 900
6109695
1 800
6109694
1 700

13 timmar 54 minuter kvar
Avslutas 2020-08-04
21:22   (22:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.