Takplafond

798006

TAKPLAFOND, 1920/30-tal, 3 ljuspunkter, stomme i mässing och vittmetall, dekoration med kvinnor ridande på capriconer, skärmen frostad och med försänkt floral dekor, höjd ca 64,skärmens diameter 59 cm,

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

Belysning, Taklampor

Rum 15

Takplafond

Budhistorik (3 bud)

6116033
6106181
6104108

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.