Skåp

798005

SKÅP, 1900-talets mitt, dörrar med bakomliggande hylla samt 5 lådor, inlagda speglar samt belysning i andra elen (senare) fanér i björk, nyckel finns, höjs ca 151 samt 113x44 cm

Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Skåp

Budhistorik (17 bud)
6110872
6109664
6105003
6103259
950
6103258
900

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.